O nas

Willa Gorczańska została stworzona z myślą o tych, którzy chcą poznać Gorce i Podhale na swój własny indywidualny sposób.
U nas zaplanujesz wędrówkę po najciekawszych zakątkach regionu i odpoczniesz po całodziennym odkrywaniu jego uroków. To idealne miejsce dla osób ceniących mobilność i aktywne wykorzystanie wolnego czasu.
Willa zlokalizowana jest na Kowańcu, przy ul. Gorczańskiej – w zacisznej, willowej dzielnicy Nowego Targu, rozciągającej się na południowych stokach Gorców. Niespełna 2 km od centrum miasta. To obiekt łączący w sobie elementy architektury podhalańskiej i współczesny komfort.
Stylowe pokoje zostały zaprojektowane i umeblowane z myślą, aby naszym Gościom zagwarantować estetykę i elegancję podczas pobytu, a jednocześnie zapewnić ciepłą domową atmosferę.

Wysoki standard, przestronne i funkcjonalne wnętrze, wyposażone w niezbędniki czyniące pobyt w willi wygodnym i komfortowym, atrakcyjna lokalizacja, niskie ceny, sprawią, że przedstawiona oferta powinna zadowolić oczekiwania naszych Gości.
 

Dołożymy wszelkich starań, aby Twój pobyt w naszej willi okazał się najlepszym wyborem!
Panorama Tatr z Nowego Targu (fot. G. Japoł - HotelPRO)

Podziel się    

Opracowanie: HotelPRO
All rights reserved © Copyright Hostel Gorczański - Nowy Targ 2012
Willa Gorczańska została stworzona z myślą o tych, którzy chcą poznać Gorce i Podhale na swój własny indywidualny sposób. U nas zaplanujesz wędrówkę po najciekawszych zakątkach regionu i odpoczniesz po całodziennym odktywaniu jego uroków.
To idealne miejsce dla osób ceniących mobilność i aktywne wykorzystanie wolnego czasu.