Zobacz atrakcje w okolicy:
Zamek Dunajec w NiedzicySpływ DunajcemTrzy KoronyZjeżdżalnia grawitacyjna SzczawnicaKaskady na GrajcarkuMuzeum Pienińskie SzlachtowaArena Narciarska Jaworki-HomoleWilla pod Zbójem Pipikasem - Szczawnica
Zapraszamy na noclegi w Gorcach! Komfortowe domki, przytulne pensjonaty i agroturystyka w sercu gór. Ciesz się pięknymi widokami, ciszą i bliskością natury. Pokoje w Gorcach. Idealne miejsce na wędrówki, relaks i oderwanie się od codzienności. Domki w Gorcach. Doskonałe warunki dla rodzin, par i miłośników przyrody. Przyjedź, odkryj uroki Gorców i wypocznij w wyjątkowej atmosferze. Gwarantujemy niezapomniane chwile, pełen relaks i pyszne jedzenie, atrakcje i gościnność. Zarezerwuj już dziś!
Willa pod Zbójem Pipikasem
Szczawnica 1a Zielona pensjonaty - domy wczasowe
Góry
Liczba pokoi
4
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.4/10
Góry
Liczba pokoi
4
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
7.4/10
Obiekt Willa pod Zbójem Pipikasem, usytuowany w miejscowości Szczawnica, oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Niedzicy – 19 km. Obiekt zbudowany został w 2015 roku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Ścieżka w koronach drzew ( 35 km), Termy Bania ( 41 km). Oferta pensjonatu B&B obejmuje pokoje rodzinne.
W każdym pokoju w obiekcie znajduje się szafa, telewizor z płaskim ekranem oraz prywatna łazienka. Pościel i ręczniki są zapewnione. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z prysznicem.
W miejscowości Szczawnica i okolicy Goście obiektu mogą uprawiać rozmaite sporty, takie jak narciarstwo.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Poprad-Tatry, znajduje się 74 km od obiektu Willa pod Zbójem Pipikasem.
Doba hotelowa od godziny 12:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Dwuosobowy z balkonem (2 osoby dorosłe + 1 dziecko). W tym pokoju dwuosobowym z balkonem i prywatną łazienką zapewniono szafę i czajnik elektryczny. W tej opcji zakwaterowania dostępne są 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy z balkonem. This quadruple room features a private bathroom, a wardrobe, an electric kettle as well as a balcony. The unit offers 3 beds. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy z balkonem. This quadruple room features a private bathroom, a wardrobe, an electric kettle as well as a balcony. The unit offers 3 beds. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem (2 osoby dorosłe + 1 dziecko). This double room has a private bathroom, a wardrobe, an electric kettle as well as a balcony. The unit has 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw.
pokoje dla niepalących
prywatny parking
zwierzęta domowe są akceptowane
pokoje rodzinne
parking na miejscu
bezpłatny parking
dostęp do Internetu
bezpłatne Wi-Fi
narciarstwo
parking
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
Górskie i uzdrowiskowe dobro małopolski – Szczawnica
Szczawnica to niewielka miejscowość położona w południowej Polsce, która
przyciąga turystów swoim umiejscowieniem oraz dobrami naturalnymi, z których
czerpią uzdrowiska. Większa część miasta znajduje się w Beskidzie Sądeckim
(pasmo Radziejowa) jak i również między Małymi Pieninami. Leży w dolinie potoku
Grajcarka, a ten z kolei jest dopływem Dunajca – rzeka, która powstaje z
połączenia Czarnego Dunajca oraz Białego Dunajca.
Chociaż osadnictwo w miejscu Szczawnicy istniało dużo wcześniej, to dopiero z roku 1413
można znaleźć pierwsze wzmianki o tym miejscu. Przez setki lat tereny obecnej
Szczawnicy kształtowały się a wraz ze zmianami historycznymi zmieniał się jej
charakter. Jej uzdrowiskową przeszłość można liczyć na rok 1834, kiedy
to emerytowany poczmistrz Jan Podhajecki, nabył dobra szczawnickie, które to
zostały wystawione na sprzedaż przez austriackie władze.
Dla chętnych odwiedzić Szczawnicę czeka sanatorium uzdrowiskowe oraz zakład przyrodoleczniczy. Każdego roku tysiące turystów i kuracjuszy przybywa tu, aby zaznać zdrowotnych dóbr tego miejsca. Od Pijalni Wód Mineralnych, po możliwość skorzystania z ponad 40 zabiegów leczniczych. Bez wątpienia leczniczy mikroklimat, w którym znajduje się Uzdrowisko oraz korzystanie z wód mineralnych, które występują w naturalnym środowisku tego miejsca wspomaga leczeniu, koi i pozwala na relaks.